Brother InkBenefit Plus MFC-T920DW
search
  • Brother InkBenefit Plus MFC-T920DW
  • Brother InkBenefit Plus MFC-T920DW
  • Brother InkBenefit Plus MFC-T920DW

Brother InkBenefit Plus MFC-T920DW

1 799,00 zł
Brutto

Technologia druku: Atramentowa, kolorowa

Interfejsy: USB, Wi-Fi, LAN, AirPrint

Druk dwustronny: Automatyczny

Szybkość druku: do 16 str./min

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Urządzenia wielofunkcyjne do domu i małego biura

Brother MFC-T920DW Drukuj, skanuj, kopiuj i faksuj. Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-T920DW zapewnia wszechstronność w domu, jak również w małym biurze. Gwarantuje doskonałej jakości wydruki, wyraźne kopie oraz dokładne skany. Brother MFC-T920DW jest łatwe w obsłudze i ma intuicyjny wyświetlacz. Co więcej, innowacyjny system stałego zasilania tuszem ułatwia wymianę materiałów eksploatacyjnych, oszczędzając Twój czas i zapewniając porządek.

Kluczowe cechy

 -prosty w użyciu system zbiorników do samodzielnego napełniania atramentem

 -prędkość druku do 17 ipm (obrazów na minutę)

 -automatyczny podajnik dokumentów na 20 arkuszy

 -podajnik uniwersalny o pojemności 80 arkuszy

 -interfejs Hi-Speed USB 2.0, sieć przewodowa i sieć bezprzewodowa

 -automatyczny druk dwustronny

 -podajnik papieru o pojemności do 150 arkuszy

 -wyświetlacz LCD o przekątnej 4,5 cm

Prosty system zbiorników - tanie drukowanie

System szybkiego i łatwego napełniania zbiorników tuszem firmy Brother pozwala drukować duże ilości dokumentów (do 15000 stron) przy zachowaniu niskiego kosztu wydruku pojedynczej strony. W pakiecie z modelem MFC-T920DW znajduje się zestaw 4 pojemnych atramentów oraz dodatkowa butelka z czarnym tuszem, dzięki którym szybciej rozpoczniesz pracę i unikniesz konieczności częstego uzupełniania zbiorników.

Świetne dopasowanie do Ciebie i do Twojego biura

Bogaty zestaw funkcji, łączność bezprzewodowa i wydajne materiały eksploatacyjne – urządzenie MFC-T920DW spełnia wszystkie wymagania stawiane przez sprzętem do nowoczesnego domu lub biura. Ponadto, dzięki automatycznemu podajnikowi dokumentów wielozadaniowość nigdy nie była tak prosta. Stylowa, kompaktowa konstrukcja sprawia, że urządzenie idealnie wkomponowuje się w otoczenie, niezależnie od tego, gdzie zostanie ustawione. Model MFC-T920DW został zaprojektowany tak, aby ułatwić Ci pracę. Z wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,5 cm codzienne korzystanie z urządzenia jest proste. Dodatkowo, dzięki różnym możliwościom podłączenia (sieć LAN, Hi-Speed USB i sieć bezprzewodowa), drukowanie jest możliwe z dowolnego miejsca i urządzenia (mobilnego lub stacjonarnego).

2 Przedmioty