Epson EcoTank L3251
search
  • Epson EcoTank L3251
  • Epson EcoTank L3251
  • Epson EcoTank L3251

Epson EcoTank L3251

929,00 zł
Brutto

Technologia druku: Atramentowa, kolorowa

Interfejsy: USB, Wi-Fi

Druk dwustronny: Brak

Szybkość druku: do 10 str./min

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Urządzenia wielofunkcyjne do domu i małego biura

Epson EcoTank L3251 Poznaj Epson EcoTank L3251 – wszechstronne urządzenie wielofunkcyjne, przeznaczone dla domu i małego biura. Stworzone z myślą o Twojej wygodzie, pozwoli Ci na wydajne drukowanie, kopiowanie i skanowanie w jednym miejscu. Kompaktowy rozmiar sprawia, że Epson EcoTank L3251 zmieści się praktycznie w każdym zakątku Twojego domu i biura. Natomiast łączność bezprzewodowa pozwoli na drukowanie treści praktycznie z dowolnego miejsca.

Kluczowe cechy

 -wyjątkowo niski koszt drukowania

 -zamienne butelki z atramentem o dużej wydajności

 -bezproblemowy system stałego zasilania w atrament

 -aplikacja Epson Smart Panel

 -tylny podajnik papieru na 100 arkuszy

 -drukowanie zdjęć bez obramowania (do formatu 10 x 15 cm)

Pożegnaj kartridże

Urządzenie wielofunkcyjne EcoTank L3251 zapewnia bezproblemowe drukowanie w domu. Pojemniki na atrament o dużej pojemności możesz uzupełniać bez bałaganu. Co więcej, butelki z blokadą zaprojektowano tak, aby dany kolor atramentu można było wlać tylko do odpowiadającego mu pojemnika.

Nieustanne oszczędzanie

To ekonomiczne urządzenie pozwoli Ci zaoszczędzić do 90% na kosztach druku i zawiera w zestawie atrament wystarczający nawet na 3 lata. Dołączony atrament umożliwia wydrukowanie nawet do 8100 stron w czerni i 6500 stron w kolorze. Zamienne butelki z atramentem stanowią równowartość 66 kartridży.

Nowoczesna i wszechstronna

Urządzenie możesz z łatwością zintegrować z istniejącą infrastrukturą domową i drukować z telefonów komórkowych, tabletów czy laptopów. Ponadto aplikacja Epson Smart panel pozwala sterować drukarką za pomocą urządzenia inteligentnego. Drukuj dokumenty i zdjęcia, konfiguruj, monitoruj i rozwiązuj problemy z poziomu telefonu lub tabletu.

1 Przedmiot