Epson EcoTank L6260
search
  • Epson EcoTank L6260
  • Epson EcoTank L6260

Epson EcoTank L6260

1 699,00 zł
Brutto

Technologia druku: Atramentowa, kolorowa

Interfejsy: USB, Wi-Fi, LAN

Druk dwustronny: Automatyczny

Szybkość druku: do 15 str./min

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Urządzenie wielofunkcyjne idealne do domu i małego biura

Epson EcoTank L6260 Epson EcoTank L6260 to idealne rozwiązanie, gdy musisz szybko wydrukować bądź skopiować dokumenty przed wyjściem albo prowadzisz małą firmę i potrzebujesz od czasu do czasu skorzystać ze skanera. Pojemny podajnik papieru, duża szczegółowość druku i oszczędność (tuszu/tonera) świetnie sprawdzą się w domu i małym biurze. Dodatkowo ekonomia pracy i łatwa wymiana elementów eksploatacyjnych zredukują koszty obsługi.

Kluczowe cechy

 -wyjątkowo niski koszt drukowania

 -w zestawie atrament nawet na 3 lata

 -aplikacja Epson Smart Panel

 -kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 6,1 cm

 -automatyczne drukowanie dwustronne

 -podajnik papieru na 250 arkuszy

Pożegnaj kartridże

Urządzenie wielofunkcyjne EcoTank L6260 zapewnia bezproblemowe drukowanie w domu. Pojemniki na atrament o dużej pojemności możesz uzupełniać bez bałaganu. Co więcej, butelki z blokadą zaprojektowano tak, aby dany kolor atramentu można było wlać tylko do odpowiadającego mu pojemnika.

Nieustanne oszczędzanie

To ekonomiczne urządzenie pozwoli Ci zaoszczędzić do 90% na kosztach druku i zawiera w zestawie atrament wystarczający nawet na 3 lata. Dołączony atrament umożliwia wydrukowanie nawet do 14 000 stron w czerni i 5200 stron w kolorze. Zamienne butelki z atramentem stanowią równowartość 66 kartridży.

Nowoczesna i wszechstronna

Urządzenie możesz z łatwością zintegrować z istniejącą infrastrukturą domową i drukować z telefonów komórkowych, tabletów czy laptopów. Ponadto aplikacja Epson Smart panel pozwala sterować drukarką za pomocą urządzenia inteligentnego. Drukuj dokumenty i zdjęcia, konfiguruj, monitoruj i rozwiązuj problemy z poziomu telefonu lub tabletu.

1 Przedmiot