HP LaserJet Pro M130nw
search
  • HP LaserJet Pro M130nw
  • HP LaserJet Pro M130nw
  • HP LaserJet Pro M130nw

HP LaserJet Pro M130nw

1 099,00 zł
Brutto

Technologia druku: Laserowa, monochromatyczna

Interfejsy: USB, Wi-Fi, LAN

Druk dwustronny: Brak

Szybkość druku: do 22 str./min

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Urządzenie wielofunkcyjne HP

Teraz wykonywanie zadań stanie się jeszcze prosztsze za pomocą najmniejszego urządzenia wielofunkcyjnego LaserJet od HP wykorzystującego wkłady z tonerem JetIntelligence. Drukowanie profesjonalnych dokumentów, skanowanie i kopiowanie na bezprzewodowym, energooszczędnym urządzeniu wielofunkcyjnym zaprojektowanym z myślą o wysokiej wydajności.

Zaprojektowane dla wydajności

Drukowanie, skanowanie i kopiowanie za pomocą najmniejszego urządzenia wielofunkcyjnego LaserJet od HP, zaprojektowanego z myślą o małych przestrzeniach roboczych. Zaoszczędź swój czas dzięki drukowaniu z prędkością 22 stron na minutę. Poznaj technologię HP Auto On/Auto-Off, która zapewni oszczędnośc energii. Zacznij pracę zaraz po wyciągnięciu z pudełka, port Hi-Speed USB 2.0 umożliwi łatwe podłączenie drukarki do komputera.

Jakość HP

Precyzyjna technologia czarnego tonera zapewni wyrazistość tekstu, głęboką czerń i ostrość grafiki. Monitoruj poziom tonera za pomocą technologii wskaźników drukowania oraz twórz maksymalną możliwą liczbę wydruków.

Wygoda bezprzewodowego użytkowania

Bezprzewodowe drukowanie z urządzenia przenośnego bez konieczności wprowadzania kodu lub hasła sieci Wi-Fi możliwe jest dzięki technologii Wi-Fi Direct. Drukowanie z iPhone’a® i iPada® z aplikacja AirPrint®, która automatycznie skaluje wydruki do odpowiedniego formatu papieru pozwoli Ci zaoszczędzić cenny czas. Łatwy druk w oparciu o wiadomości poczty elektronicznej wysyłanej ze smartfona, tabletu lub komputera przenośnego z wykorzystaniem uslugi HP ePrint

1 Przedmiot