Lenovo V55t G2
search
  • Lenovo V55t G2
  • Lenovo V55t G2
  • Lenovo V55t G2
  • Lenovo V55t G2

Lenovo V55t G2

2 599,00 zł
Brutto

Lenovo V55t G2 AMD Ryzen 3 5300G, 8GB DDR, 256 GB SSD, Win 11 Pro

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Desktop do biura Lenovo V55t

Z nowym desktopem Lenovo V55t Twoje codzienne obowiązki będą wykonywane płynnie i bez dodatkowych opóźnień. To dzięki nowoczesnemu procesorowi wspomaganemu zintegrowaną kartą graficzną. Dzięki smukłej konstrukcji desktopa z łatwością znajdziesz dla niego miejsce nawet w małym biurze, a jego elegancka stylistyka przykuje niejedno spojrzenie. Wybierz mądrze, postaw na Lenovo V55t.

Został wyposażony w procesor AMD RYZEN™, który zapewnia moc i wydajność niezbędną do codziennej pracy. W połączeniu z pamięcią DDR4, zapewnia ultraszybki czas reakcji na podejmowane czynności, dzięki czemu wielozadaniowość w pracy nie wymaga wysiłku.

14 dostępnych portów to możliwość płynnego łączenia do zewnętrznych napędów lub urządzeń zwiększa użyteczność V55t pod względem wygody i oszczędności czasu. Z myślą o szybkim i łatwym dostępie do portów kilka gniazd USB zostało umieszczonych na przodzie komputera.

Bezpieczeństwo przechowywanych danych zapewnia system wykorzystujący technologie TPM (Trusted Platform Module), który umożliwia korzystanie z zaawansowanych funkcji zabezpieczeń jak np. Szyfrowanie dysków w przypadku systemów Windows. Komputer z takim modułem zapewnia lepszą ochronę przed atakami. Komputery stacjonarne Lenovo z serii V zmniejszają zużycie energii. Spełniają surowe wytyczne dotyczące ochrony środowiska, bez uszczerbku dla ich wydajności i funkcji.

1 Przedmiot