HP LaserJet Pro M130nw
MSI Radeon RX 6600 XT GAMING X 8GB GDDR6

Epson WorkForce Pro WF-M5298DW

1 199,00 zł
Brutto Wysyłka 1-2 dni
1 Przedmiot
Ostatnie sztuki w magazynie

Technologia druku: Monochromatyczna

Interfejsy: USB, Wi-Fi, LAN

Druk dwustronny: Automatyczny

Szybkość druku: do 24 str./min

Ilość

Buy in one click
Print
Strona główna , Drukarki
  • Polityka prywatności
    Polityka prywatności
  • Warunki dostawy
    Warunki dostawy
  • Regulamin
    Regulamin

Do zastosowań biznesowych

Doskonała dla małych grup roboczych z dużą ilością wydruków, zazwyczaj w większych organizacjach, gdzie wymagane jest niezawodne rozwiązanie do druku monochromatycznego. Szeroki wachlarz programów i narzędzi oferuje opcje bezpiecznego druku i pomaga zdalnie zarządzać urządzeniami. Dzięki NFC oraz łączności bezprzewodowej można drukować z urządzeń przenośnych. Interfejs użytkownika jest intuicyjny i łatwy w obsłudze.

Szybkie i energooszczędne drukowanie monochromatyczne

Ta drukarka monochromatyczna zwiększa produktywność, jednocześnie ograniczając konserwację, obniżając koszty drukowania w firmie i negatywny wpływ na środowisko naturalne.

  -Oszczędność czasu: Krótki czas FPOT

  -Ograniczona konserwacja: Drukowanie przy minimalnych przestojach

  -Oszczędność czasu: Wysoka wydajność i duża pojemność tac na papier oznacza mniej czasu spędzonego na uzupełnianiu papieru

  -Do zastosowań biznesowych: Zgodność z PDL (PCL i PostScript 3)

  -Technologia PrecisionCore: Najbardziej zaawansowana technologia głowicy drukującej firmy Epson

Korzystaj z niskiego poboru mocy, niskiego całkowitego kosztu posiadania (TCO), krótkiego czasu drukowania pierwszej strony (FPOT) oraz funkcji ułatwiających integrację ze środowiskiem firmy, które zapewnia nowa drukarka WorkForce Pro WF-M5298DW. Jej zaletą jest funkcja automatycznego drukowania dwustronnego, która sprawia, że każde zadanie wykonywane jest szybko i sprawnie, oraz zgodność z PDL, w tym PCL i PostScript 3.

Wysoka wydajność i ograniczona konserwacja

Najkrótszy w porównaniu z innymi drukarkami laserowymi czas wydruku pierwszej strony (FPOT) wynoszący 4,8 s. Drukuj do 40 000 stron bez wymiany materiałów eksploatacyjnych, korzystając z największej wydajności atramentu w tym segmencie. Proste prowadzenie papieru i bezkontaktowe drukowanie umożliwiają drukowanie na różnorodnych nośnikach, takich jak papier makulaturowy, nośniki błyszczące, koperty czy etykiety. Maksymalna ilość podawanego papieru wynosząca 251 arkuszy.

1 Przedmiot

No comment at this time.

You Must Login To Review