G Data AntiVirus PL BOX/ESD

G Data Total Secutity (Total Protection) PL BOX/ESD

119,00 zł
Brutto Wysyłka 1-2 dni
G DATA
20 Przedmioty

 * Wersja BOX - fizyczna karta klucz lub ESD.

 * Faktura VAT 23%.

 Produkt z polskiej LEGALNEJ dystrybucji.

Okres:
Ilość stanowisk:
Buy in one click
 • Polityka prywatności
  Polityka prywatności
 • Warunki dostawy
  Warunki dostawy
 • Regulamin
  Regulamin

G DATA TOTAL PROTECTION to kompletny pakiet bezpieczeństwa dla ochrony twoich danych i bezproblemowej pracy na komputerze. Maksimum ochrony!

Najlepsza ochrona przed wirusami i innymi zagrożeniami z sieci dowiedziona wielokrotnie w niezależnych testach w połączeniu z najnowszą technologią sprawia, że nawet nowe wirusy nie mają szans.

Natychmiastowa ochrona Twojej poczty e-mail podejrzane wiadomości są skanowane w momencie ich otrzymania pod kątem zawartości.

Bezpieczna bankowość i zakupy online BankGuard to opatentowana technologia chroniąca przed wykradzeniem danych dostępowych do usług bankowości elektronicznej. Teraz z dodatkową ochroną przed keyloggerami.

Firewall chroniący przed atakami hakerów monitoruje wszystkie połączenia przychodzące i wychodzące dostarczając tym samym sprawdzonej ochrony przed atakami sieciowymi.

AntiSpam powiedz stop reklamom i wiadomościom wykradającym dane dostępowe. Moduł usuwa irytujące wiadomości spam oraz usuwa odnośniki do stron phishingowych rozsyłanych za pomocą wiadomości e-mail.

Kontrola rodzicielska upewnij się, że najmłodsi członkowie rodziny nie posiadają dostępu do niepożądanych stron internetowych.

Sejf moduł do przechowywania poufnych danych na wypadek kradzieży lub dostępu osób nieuprawnionych do Twojego komputera.

Wymagania systemowe

 • Microsoft Windows 10/8.x/7, min. 2 GB RAM
 • Wszystkie funkcje oprogramowania G DATA są wspierane na systemach 32 i 64 bit
 • Dostęp do Internetu jest niezbędny do wykonywania aktualizacji oprogramowania jak i baz sygnatur.
G DATA
20 Przedmioty

No comment at this time.

You Must Login To Review