G Data AntiVirus PL BOX/ESD
search
  • G Data AntiVirus PL BOX/ESD

G Data AntiVirus PL BOX/ESD

89,00 zł
Brutto

 * Wersja BOX - fizyczna karta klucz lub ESD.

 * Faktura VAT 23%.

 Produkt z polskiej LEGALNEJ dystrybucji.

Okres: 1 ROK
Ilość stanowisk: 1 PC
Ilość

G DATA ANTIVIRUS to podstawowe zabezpieczenie przed wirusami i innymi zagrożeniami z sieci. Oprogramowanie niemieckiego producenta zapewnia najlepszą możliwą ochronę przed wirusami oraz chroni Twoje transakcje bankowe i zakupy online.

Najlepsza ochrona przed wirusami i innymi zagrożeniami z sieci dowiedziona wielokrotnie w niezależnych testach w połączeniu z najnowszą technologią sprawia, że nawet nowe wirusy nie mają szans.

Kontrola zachowania proaktywne metody detekcji w połączniu z analizą w chmurze stanowią zaporę nie do przejścia dla nieznanych zagrożeń.

Natychmiastowa ochrona Twojej poczty e-mail podejrzane wiadomości są skanowane w momencie ich otrzymania pod kątem zawartości.

Aktywna ochrona przed exploitami moduł eliminujący luki bezpieczeństwa zainstalowanego oprogramowania – od edytorów tekstowych po dodatki do przeglądarki.

Bezpieczna bankowość i zakupy online BankGuard to opatentowana technologia chroniąca przed wykradzeniem danych dostępowych do usług bankowości elektronicznej. Teraz z dodatkową ochroną przed keyloggerami.

Polskojęzyczna pomoc techniczna dział wsparcia służy pomocą w przypadku nieprzewidzianych problemów technicznych.

Wymagania systemowe

  • Microsoft Windows 10/8.x/7, min. 2 GB RAM
  • Wszystkie funkcje oprogramowania G DATA są wspierane na systemach 32 i 64 bit
  • Dostęp do Internetu jest niezbędny do wykonywania aktualizacji oprogramowania jak i baz sygnatur.
G DATA
20 Przedmioty